PONAS KAKIS IR ŽAISLŲ DEŠIMTUKAS

Ar jau matėte reklamą, kurioje reklamuojamas žaidimas „Ponas Kakis”? Nes būtent jo įkvėpta, gimė ši apžvalga. Atsimenate, kai per televizorių pradėjo rodyti Baby Born reklamą su sysiojančiu kūdikiu, buvo kazkas wau. Bet net sapnuot nesapnavome, kad nepraėjus nė dešimčiai metų, mūsų vaikai žais su kakojančiais žaislais. Ne, tai nėra vienaragiai kajojantys vaivorykštėmis. Ir netgi prognozuojama, kad pastaraisiais metais tokie žaislai bus patys populiariausi. 

Jūsų dėmesiui, įdomiausių žaislų kakučių tematika, dešimtukas! Kviečiu skaityti (jeigu šiuo metu valgote, skaitymą geriau atidėkite vėlesniam laikui). 

10 vieta. Poopeez žaisliukų serija
Kaina nuo 4,30 – 16,99 Eur

Šią žaislų seriją sudaro tualetinio popieriaus kapsulės, lauko tualeto kabina ir unitazas – šaudyklė su įvairiomis figūrėlėmis. Anksčiau vaikai kolekcionavo pašto ženkliukus, vėliau puponautus, o dabar gali kolekcionuoti kakučius. Visą kolekciją sudaro daugiau nei 36 mielos ir minkštos figūrėlės – nuo kakučio iki dantukų fėjos. 

9 vieta. Spin Master. Flush forse “Tualeto siaubūnai“
Kaina nuo 4,19 – 14,99 Eur 

Ar manote, kad klozeto turinys yra nuobodus? Visai ne, ir tai įrodo šio žaislo kūrėjai. Tereikia įpilti į klozetą vandens, supurtyti ir stebėti pasirodančią spalvą. Bet tai dar ne viskas – įkiškite ranką į klozetą ir išimkite siaubūnus – mutantinius monstrus! Tikras nuotykis, tiesa? Visa laimė, kad figurėlės ne kakučių formos. Labai brangus malonumas surinkti visas figūrėles, kadangi pilną kolekciją sudaro 150 siaubūnų. 

8 vieta. Teeny Tys žaislas POOP SR
Kaina nuo 3,19 Eur 

Turbūt nėra tokių vaikų, kuriems nepatiktų šios kolekcijos pliušiniai žaislai – ypač mieli ir minkšti, su didelėmis, blizgančiomis akimis. Tarp mielų meškučių, pelyčių ir kačiukų galima rasti ir mielą kakutį. Jis rudas ir švelnus, tinka kaip vaiko kambario dekoracija, su juo galima miegoti. 

7 vieta. Mattel stalo žaidimas “Nebūk smirdukas“
Kaina nuo 22 Eur. 

Šis žaidimas pristatomas, kaip linksmas kortų žaidimas, kurio esmė nepagadinti oro (t.y. paspaudus smirduko figūrėlę, ji turi neišleisti specialaus garso): „Sveiki, aš esu smirdukas! Padėk mane stalo viduryje, kad visi galėtų mane matyti ir girdėti. Uj…panašu, kad mano pilvelis labai gurguliuoja ir tuoj gali kai kas nutikti… Nebūk smirdukas ir žaisk atsargiai bei linksmai!” 

6 vieta. Interaktyvus alkanas triušis Zoomer
Kaina nuo 30 Eur. 

Šis mielas triušis ne tik judina ausis ir letenėles, bet ir graužia popierines daržoves, kurias galima pasigaminti savarankiškai. Na ir aišku, kai pilvelis tampa pilnas daržovių, triušiukas pakakoja sukramtytu popieriumi.

5 vieta. Hasbro. FurReal Friends “My Poopinn’ Pup“ 
Kaina nuo 28 Eur. 

Tai interaktyvūs žaislai augintiniai – šuniukas Pax ir kačiukas Kami. Rinkinyje yra pridėtas specialus maistelis augintiniui, kuris vėliau tampa kakučiais, pavadėlis ir kakučių surinkimo maišelis. Vaikas gali mokytis augintinį šerti, vedžioti į lauką, ir, žinoma, surinkti kakučius. 

4 vieta. Hasbro interaktyvi lėlė Baby Alive
Kaina nuo 24 Eur

Šioms lėlėms reikės ruošti specialų maistelį, po to jas maitinti ir netgi pakeisti sauskelnes. Nenustebkite, kai sauskelnėse rasite labai tikrovišką kakutį! Juk kiekvienai mamai, oi… mergaitei, jos lėlės kakutis yra pats mieliausias.

3 vieta. Hasbro žaidimas „Sugedęs tualetas”
Kaina nuo 26 Eur

Šio žaidimo ašis – žaislinis klozetas. Ir jeigu niekada neįsivaizdavote klozeto ant stalo, pagalvokite iš naujo. Žaidimo aprašymas: „Linksmas žaidimas sukant tualetinio popieriaus ritinėlį. Kokį skaičių išsuksite, tiek kartu reikės nuleisti vandenį. Atsargiai! Galite būti aptaškytas!” Taip, teisingai supratote – žaidėjas pasistato klozetą prieš save ir tik fortūna lems, ar pasirodys vandens čiurkšlė, kuri aptaškys jo veidą, ar ne. 

2 vieta. Knygelė „Kodėl aš kakoju?” , autorius Kirsty Holmes. Leidėjas MeDiz
Kaina nuo. 5,99 Eur

Kakojimas yra natūralus procesas ir kodėl gi su tuo nesupažindinus ir neišleidus knygelės? Jūsų mažyliai išmoks atskirti skirtingų gyvūnų kakučius, sužinos kaip pica tampa kakučiu, išmoks įvertinti savo kakutį ir visa tai iliustruoja  piešiniai su…, taip, teisingai – kakučiais. Knygelės aprašymas: „2018 metais Jungtinėje karalystėje debiutavusi bei didelio pripažinimo sulaukusi nuotaikingų ir provokuojančių edukacinių knygelių serija „Kodėl aš…?“ skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams ir jų ugdytojams”. 

Ir pirmoji vieta – Mattel žaidimas “Ponas Kakis“
Nuo 20 Eur

Ne veltui, oi ne veltui, šiam žaislui atiteko tokia garbinga vieta. Pats „Ponas Kakis” labai simpatiškai šypsosi, ir nepaisant to, jog išlekia iš žaislinio unitazo, yra nepaprastai panašus į gardų, pienišku šokoladu glaistytą Lion batonėlį. Laimi tas, kuris „Poną Kakį” pagaus rankomis – geriausia ore. Ech, šiam žaislui, nuo pat atsiradimo rinkoje tiesiog neįmanoma būti abejingam – vieni jo nekenčia, kiti bjaurisi, o dar kiti – žavisi. 
Sakysite, ar atsiras toks vaikas kuris norės gaudyti kakalą, lekiantį iš unitazo? Ne tik atsiras, bet ir jūs, jo brangūs tėveliai, linksmai žaisite kartu. Citata iš projekto „Vaikų svajonės”: „Dovanų norėčiau gauti Pono Kakio žaidimą. Manau, kad jis labai juokingas, įdomus žaidimas. Žaisčiau kartu su mama ir tėčiu, linksmai praleistume tamsius žiemos vakarus”.

Žaidimų dešimtukas baigtas, dėkoju visiems skaičiusiems. Dar reikia paminėti, kad visus aprašytus žaislus galima rasti Lietuvoje. Ir po šios apžvalgos peršasi išvada, jog dabar drąsiai bus galima pasakyti, kad dovanų gavau š…. Visomis prasmėmis. 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.